De eigenaren van NFL-teams hebben unaniem gestemd voor een regel die NFL-spelers toelaat tot deelname aan de Olympische Spelen van 2028. Flag Football is voor het eerst een sport in 2028, de perfecte gelegenheid om de sport wereldwijd te laten groeien.
De Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles krijgen een echt Amerikaans tintje. Naast het zien van Flag Football, zien we de grootste Amerikaanse sporters ook meedoen, nu de NFL goedkeuring heeft gegeven voor het meedoen van NFL-spelers bij de Spelen. Alle 32 eigenaren in de NFL stemden vóór de regel, die de beste spelers ter wereld toelaat mee te doen.
Toch blijft de vraag of veel teams goedkeuring gaan geven. De Olympische Spelen in 2028 zijn tussen 14- en 30 juli, precies de start van het voorseizoen. Daarnaast zijn er al veel klachten geweest van de NFLPA (NFL players association) over de vele wedstrijden en reistijden die de spelers hebben, de Spelen zouden hier alleen maar aan toevoegen. Toch willen veel spelers meedoen aan de Olympische Spelen, zo heeft Kyle Hamilton al op X gezegd dat hij mee wil doen voor Zuid-Korea en hebben Tyreek Hill, Aaron Jones en Patrick Mahomes al interesse getoond in het vertegenwoordigen van de Verenigde Staten.